0-800-308-300

бесплатно с мобильных и городских

Продажа квартир, бронь квартир, проданные на Франко 10

7 переваг купувати будинок восени

Sergey Ishenko 19 октября 2017
7 переваг купувати будинок восени

Потенційні покупці неодноразово мучили себе одним і тим же популярним питанням: коли краще всього купувати житло? Адже сучасний ринок нерухомості також залежить від конкретного сезону. Саме такі особливості і варто враховувати, здійснюючи покупку власного заміського будинку.

Щоб продати або придбати нерухомість, перш за все, важливо детально вивчити існуючі реальні пропозиції. На це витрачається не один і навіть не два дні. Операція відбувається тільки після того, як клієнт відшукав потрібний для нього варіант і готовий заплатити за спеціальну пропозицію.

Переваги сезонної покупки нерухомості недорого

  • 1. Відзначається така закономірність, що кожну осінь і весну на продаж виставляється величезна кількість всіляких варіантів. Таким чином, багатий асортимент дозволяє покупцям ознайомитися з безліччю варіантів і підібрати найбільш вигідний і перспективний.
  • 2. Ще одна вагома причина придбання власного котеджу виключно восени - це той факт, що влітку багато сімей з дітьми віддають перевагу районам поблизу з навчальними закладами (школи, дитячі садки або училища). В результаті, підвищений попит народжує помітне підвищення цінової політики на запропоновані будівельні об'єкти.
  • 3. Привабливий зовнішній вигляд. Не забувайте, що осінь здатна «прикрасити» абсолютно будь-яку точку міста і передмістя. Таким чином, чудовий зовнішній вигляд позитивно впливає на рівень продажу, так як багатьом клієнтам важливий не тільки будинок, але й також гарний зовнішній вигляд.
  • 4. Восени більшість жителів міста повертаються зі своїх відпусток, тому продавці можуть впевнено розраховувати на підвищення попиту. Таким чином, рівень продажів помітно зростає.
  • 5. У цей період покупці зможуть оцінити не тільки зовнішній вигляд котеджу, але й також перевірити його систему опалення, дізнатися наскільки будинок сухий і комфортний для постійного проживання.
  • 6. Можливість реально оцінити якість під'їзду до будинку, незалежно від погодних умов.
  • 7. І, нарешті, остання перевага для продавців - це закінчення всіх будівельно-ремонтних робіт, які, як правило, проводяться з початку весни і до кінця літа. В результаті, клієнти можуть побачити вже готовий проект, який виставлений на продаж.

Котеджне містечко запрошує всіх бажаючих ознайомитися із запропонованими варіантами і обрати для себе найбільш вигідне і перспективне рішення.

Наша компанія охоче допоможе кожному покупцеві купити будинок в бажаному районі прямо зараз. Величезна кількість пропозицій і демократична цінова політика - це основні переваги нашої фірми. Зі свого боку ми гарантуємо професійну допомогу і актуальну консультацію з приводу здійснення покупки, а також підписання договору купівлі-продажу.

Також, розглядаються варіанти покупки котеджу в розстрочку і швидке оформлення всіх необхідних документів. Наявність всіляких акцій і приємних бонусів дозволить придбати будинок своєї мрії вже сьогодні!

Фотоальбом